Culture news
Login
 Your IP-address:
44.192.247.184
 Username:
 Password:

Access terms
Registration
Forgot password?
Interface
Contacts
 E-mail:
info@elibrary.lt
 Phone:
+370 5 248-1536
 Fax:
+370 5 248-1629
 Post address:
Zemaites st. 21, LT-03118
Vilnius, Lithuania
 Addresses of servers:
http://ebiblioteka.eu
http://ebiblioteka.net
http://ebiblioteka.org
http://ebiblioteka.com
http://e-biblioteka.eu
http://e-biblioteka.org
 Support service:
editor@elibrary.lt
Copyright
Counters
 CQ Counter:


   E-mail: info@elibrary.lt     Phone: (+370 5) 248-1536     Fax: (+370 5) 248-1629   
e-LIBRARY

Tarptautinė kompanija “Vivasan”

Tarptautinė kompanija “Vivasan” įkurta 1996 metais Austrijoje. Jos ilgametį vadovą Tomą Gottfrid pažįsta daugelio šalių vadovai, ambasadoriai, verslo atstovai. Jie ne kartą yra pabrėžę, jog kompanija „Vivasan“ pasižymi puikia reputacija, unikalios produkcijos gamyba ir jos sėkmingu platintinimu, sveikatos ir grožio priežiūros propogavimu, sveiko gyvenimo būdo puoselėjimu.

Kompanija „Vivasan“ gamina ir platina natūralius aukštos kokybės produktus, skirtus sveikai mitybai, kūno priežiūrai, vidaus organų profilaktikai. Produkcija atitinka aukštos kokybės reikalavimus, gaminama tik iš natūralių produktų, yra gerai užsirekomendavusi pasaulinėje rinkoje. Penkios Šveicarijos mokslo-tyrimų labaratorijos kuria unikalius produktus, išlaikančius aukštų standartų reikalavimus, senovinių receptų pagrindu.

Kompanija „Vivasan“ veikia 19-oje Viduriio ir Rytų Europos, Azijos bei Tolimųjų Rytų šalyse. Kompanijos atstovybėse dirba virš 100 tūkst. gerai paruoštų konsultantų, aukštos klasės specialistų, turinčių patirtį farmacijos, vadybos ir verslo srityse.

Lietuvoje kompanijos “Vivasan” konsultantai ir specialistai dirba Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje, Visagine, Druskininkuose, švenčionėliuose. Jie nuolat dayvauja rengiamuose kompanijos seminaruose, mokymuose, naujos produkcijos prezentacijose, forumuose, klubiniuose renginiuose ir t.t.

Besidomintys “Vivasan” produkcija, savo sveikatos ir grožio priežiūra, prašome kreiptis į geografiškai artimiausią kompanijos atstovą, kurio buveinės adresas ar kontaktai yra nurodyti leidiniuose.

Pasirinkite teisingą kelią į sveikatą, grožį, ilgaamžiškumą ir laimę!

Informacija apie produkciją.