Culture news
Login
 Your IP-address:
35.175.107.185
 Username:
 Password:

Access terms
Registration
Forgot password?
Interface
Contacts
 E-mail:
info@elibrary.lt
 Phone:
+370 5 248-1536
 Fax:
+370 5 248-1629
 Post address:
Zemaites st. 21, LT-03118
Vilnius, Lithuania
 Addresses of servers:
http://ebiblioteka.eu
http://ebiblioteka.net
http://ebiblioteka.org
http://ebiblioteka.com
http://e-biblioteka.eu
http://e-biblioteka.org
 Support service:
editor@elibrary.lt
Copyright
Counters
 CQ Counter:


   E-mail: info@elibrary.lt     Phone: (+370 5) 248-1536     Fax: (+370 5) 248-1629   
e-LIBRARY

Klaipėdos socialinių mokslų kolegija

Suomijoje, Lahti mieste,
2006 m. rugsėjo 14-15 dienomis
vyko Baltijos regiono šalių tarptautinė paroda-mugė

„Studijos ir karjera Baltijos juros regiono šalyse“.

Tarptautinėje parodoje-mugėje dalyvavo įvairios švietimo organizacijos, jaunimo karjeros bei darbo rinkos centrai iš Lietuvos, Latvijos, Estijos, bei Suomijos.
Šiuo renginiu buvo siekiama skatinti bendradarbiavimą ir partnerystės ryšius tarp Baltijos jūros regiono švietimo ir jaunimo įdarbinimo institucijų, supažindinti su galimybėmis dirbti bei mokytis Baltijos šalyse. Parodos – mugės dalyviai pasinaudojo puikia proga ne tik pristatyti savo organizacijas bei geriau pažinti kitus renginio dalyvius, bet ir rasti trūkstamą informaciją studijų ir karjeros Baltijos regione klausimais, susipažinti su Baltijos regiono šalių kultūra, įsitraukti į Mokymosi visą gyvenimą ir tarptautinio mobilumo, stažuočių procesus, užmegzti partnerystės ryšius Baltijos regiono šalyse.
Parodos – mugės metu vyko seminaras: “Europos aukštojo mokslo reformos procesai ir integracijos į ES poveikis Baltijos šalių mokslo ir studijų sistemai“, kurio metu buvo skaitomas pranešimas apie tarptautinių mainų įtaką studijų procesui, bei diskutuojama, kaip Europos aukštojo mokslo reformos bei integracija į ES įtakoja tiek bendrą studijų sistemą, tiek kiekvienos mokslo institucijos darbą atskirai.
Tiek parodos-mugės dalyviai, tiek lankytojai liko patenkinti šiuo tarptautiniu renginiu, kuris buvo finansuojamas pagal 2003 metų PHARE programos “Bendradarbiavimo abipus sienos programa Baltijos jūros regione” Nr.2003/005-877 Smulkiųjų projektų fondo priemonę.

Mugės pristatymas
Pranešimas: Donata Juškytė. JOINT STUDY PROGRAMS – NEW OPPORTUNITIES FOR DEVELOPMENT EUROPEAN HIGHER EDUCATION SYSTEM.