Culture news
Login
 Your IP-address:
35.175.107.185
 Username:
 Password:

Access terms
Registration
Forgot password?
Interface
Contacts
 E-mail:
info@elibrary.lt
 Phone:
+370 5 248-1536
 Fax:
+370 5 248-1629
 Post address:
Zemaites st. 21, LT-03118
Vilnius, Lithuania
 Addresses of servers:
http://ebiblioteka.eu
http://ebiblioteka.net
http://ebiblioteka.org
http://ebiblioteka.com
http://e-biblioteka.eu
http://e-biblioteka.org
 Support service:
editor@elibrary.lt
Copyright
Counters
 CQ Counter:


   E-mail: info@elibrary.lt     Phone: (+370 5) 248-1536     Fax: (+370 5) 248-1629   
e-LIBRARY

Baltarusijos moksleivių rašinių konkursas "Lietuva - mūsų kaimynė"


Lietuvos ambasadoje Minske 2005 m. gruodžio 8 dieną įvyko Baltarusijos studentų rašinių konkurso "Lietuva - mūsų kaimynė" finalinis vakaras. Šį Lietuvos ir Baltarusijos bendradarbiavimo projektų konkursą organizavo Lietuvos užsienio reikalų ministerija ir Lietuvos institutas kartu su dienraščiu "Komsomolskaja pravda v Belorusii".
Tris mėnesius geriausių darbų ištraukos buvo spausdinamos laikraštyje, o su visais darbais galima buvo susipažinti internete. Konkursui buvo pateikta daugiau kaip 50 darbų. Baltarusijos studentų projektai pasižymėjo ne tik geromis galimybėmis juos įgyvendinti, bet ir ypatingu kūrybiškumu. Baltarusijos studentai siūlė rengti ekskursiją, pavadintą "Kontrabandininkų keliais", sukurti istorinę Mindaugo laikų "muilo operą" ar Lietuvos ir Baltarusijos kultūrinių mainų tinklą, nutiesti ir infrastruktūra aprūpinti dviračių takus tarp dviejų valstybių, rengti Panemunės botanikos ekspedicijas.
Šeši studentai laimėjo pagrindinį prizą - savaitgalio kelionę į Lietuvą, dar šeši gavo specialiuosius prizus, vienas - "Komsomolskaja pravda v Belorusii" skaitytojų įvertinimą.
Gruodžio 18 d. pagrindinio prizo laimėtojai vyks į Lietuvą, kur ne tik pramogaus, bet ir susitiks su Užsienio reikalų, Kultūros, Ūkio ministerijų ir Turizmo departamento atstovais.

Informacija apie konkursą

Konkurso nugalėtojų vakaras

Konkurso rašiniai

Komsomolskaja Pravda