Culture news
Login
 Your IP-address:
18.207.240.77
 Username:
 Password:

Access terms
Registration
Forgot password?
Interface
Contacts
 E-mail:
info@elibrary.lt
 Phone:
+370 5 248-1536
 Fax:
+370 5 248-1629
 Post address:
Zemaites st. 21, LT-03118
Vilnius, Lithuania
 Addresses of servers:
http://ebiblioteka.eu
http://ebiblioteka.net
http://ebiblioteka.org
http://ebiblioteka.com
http://e-biblioteka.eu
http://e-biblioteka.org
 Support service:
editor@elibrary.lt
Copyright
Counters
 CQ Counter:


   E-mail: info@elibrary.lt     Phone: (+370 5) 248-1536     Fax: (+370 5) 248-1629   
e-LIBRARY

SCIENCE PROMOTION INFORMATION NETWORK (SPIN)

KAM JUMS TO REIKIA
Mokslininkai - labai skirtingi žmonės. Bet jei bet kurio iš jų paklausite, kaip atrodo mokslinis tyrimas, tai daugeliu atveju Jums bus atsakyta: tyla, prirašyti popieriaus lapai, puodelis stiprios kavos ar stiklinė arbatos su citrina. Ir dar - bendravimas su kolegomis konferencijose ar universitetų rūkomosiose patalpose. Ir dar - bibliotekų skaityklos, erdvios ir nelabai laboratorijos, poligonai, ekspedicijos... visko ir nesuminėsi.
Taip, daugeliui iš mūsų ir dabar užtenka šių mokslinio tyrimo atributų. Visa tai papildo kompiuteriai ir Internetas. Mūsų universitetai, moksliniai centrai ir laboratorijos kuria savo Internetinius tinklapius, kurių pagrindinis tikslas - pasakoti apie savo tyrimus, surasti vienminčius ir galbūt parterius, maksimaliai pagreitinti idėjų ir nuomonių pasikeitimus. Bet kaip dažnai būna, gauti tai, ko reikia čia ir dabar, neįmanoma. Informacijos paieškos Internete metu esame priversti peržiūrėti daugybę beprasmių straipsnių.
Paklauskite savo kolegų, ar daugelis iš jų padarė Jūsų Internetinį tinklapį pirmuoju savo kompiuteryje? Ar reguliariai peržiūri Jūsų organizacijos naujienas? Ar gauna informaciją apie Jūsų organizuojamas konferencijas ir seminarus? Manytume, jog ne...
Keiskimės informacija ten, kur būname dažniausiai! Tūkstančiai mokslininkų šiandien naudojasi Moksline elektronine biblioteka, mokslinių tyrimų palaikymo sistema "Grant-express" ir kitais projekto Science-Online.Ru resursais. Patalpinkite šiame tinklapyje savo organizacijos banerį apie įvyksiančias konferencijas, apie ką tik pasirodžiusius žurnalus ir knygas, apie Jūsų unikalias galimybes ir Jūsų pasiekimus. Atsiųskite musm naujienas, kurios iškart taps prieinamos visai akademinei bendruomenei.
Šiam tikslui mes sukūrėme SPIN - Science Promotion & Information Network informacinį tinklą.

KAS YRA SPIN
SPIN - tai mokslinis informacinis tinklas, jungiantis tik tematinio pobūdžio resursus ir skirtas mokslinės tematikos tinklapių vystymui ir plėtrai Interneto tinkle.
Šis tinklas - tai ne tik standartinio dalyvių nemokamo keitimosi baneriais mechanizmas, bet ir naujienų ir pranešimų spaudai patalpinimas projekto Science-Online.Ru tinklapiuose (įskaitant ir e-library.lt, sistemą Grant-express ir kitus projektus).
Jūs ieškote partnerio finansavimui gauti ar norite anonsuoti savo tyrimus? Jūsų centras užsiima naujų technologijų gamyba ar diegimu? Jūsų kompanija gamina įrenginius ar leidžia tematinę literatūrą? Ir Jums reikia instrumento, padedančio apie tai pranešti akademinei bendruomenei? Kokia bebūtų Jūsų veiklos kryptis, pasinaudoję SPIN paslaugomis, Jūs galite neabejoti tuo, kad apie Jus sužinos būtent Jūsų tikslinė auditorija.
Dalyvavimas SPIN - tai galimybė::
  • patalpinti savo banerius maksimaliai tiksliniuose resursuose, užtikrinant, kad informaciją gauna būtent tie, kuriems ji skirta;
  • patalpinti savo tinklapiuose maksimaliai tematinę reklamą, neerzinant savo lankytojų beprasmiškai mirksinčia jam nenaudinga informacija;
  • vykdyti laikiną ir tematinį savo banerių, naujienų ir pranešimų spaudai nukreipimą;
  • gauti išsamią statistiką apie kiekvieną patalpintą objektą (banerį, naujienas, pranešimus spaudai) realaus laiko režimu;
  • dalyvauti unikaliame projekte, pristatančiame tikrai naudingus ir įdomius Interneto resursus.

BANERIŲ PATALPINIMO SĄLYGOS
Šiuo metu Mokslinis informacinis banerių tinklas SPIN veikia bandomuoju režimu. Nekomercinės organizacijos savo banerius ir naujienų blokus gali patalpinti nemokamai. Jūs galite mums atsiųsti savo banerius ir trumpas naujienas adresu: info@elibrary.lt.

Bendras reikalavimas visiems baneriams ir naujienoms - tinklapio tematikos atitikimas (mokslinių, šviečiamųjų ir mokslinių-gamybinių tinklapių reklama, informacija apie konferencijas, parodas ir kitus renginius, pasirodžiusių leidinių ir informacinių produktų anonsai ir kt.)
Reikalavimai naujienoms.
Naujienos turi būti sudarytos iš trijų dalių: įvado (ne daugiau kaip 10-15 žodžių), trumpos anotacijos (5-10 teksto eilučių), išplėstinė informacija (pranešimas spaudai) ir / arba Internetinio tinklapio ar serverio adresas, kur galima rasti šią informaciją.
Reikalavimai baneriams.
Banerio dydis - 468x60 taškų (pikselių). Failo apimtis negali viršyti 20 Kb. Draudžiami baneriai: dažnai ir intensyviai mirksintys, pažeidžiantys Lietuvos Respublikos įstatymus, seksualinio pobūdžio, propaguojantys narkotikų vartojimą, pažeidžiantys normatyvinės leksikos taisykles. Be to, visi baneriai yra tikrinami mūsų ekspertų ir gali būti netalpinami tinklapyje dėl banerio nepatenkinamos kokybės.

Pasinaudokite unikalia galimybe pranešti apie savo pasiekimus tūkstančiams Mokslinės elektroninės bibliotekos vartotojų!